KARIERA

Naszą dewizą jest ciągły rozwój, który nie byłby możliwy bez odpowiednich ludzi.
Jesteśmy profesjonalistami dzięki temu możemy sprostać wyzwaniom ciągle zmieniającego się rynku.
Szukamy ludzi kompetentnych, ambitnych i z odpowiednim doświadczeniem.
Zapewniamy stałą pracę i możliwość rozwoju osobistego.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Samodzielny księgowy/ księgowa

Zakres obowiązków:

kadry, płace
sporządzanie deklaracji podatkowych
samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych
prowadzenie pełnej księgowości spółek oraz księgowości uproszczonej
nadzór nad obiegiem dokumentów
weryfikacja i księgowanie dokumentów
uzgadnianie sald

Wymagania:

wykształcenie wyższe kierunkowe
min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
znajomość prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
bardzo dobra znajomość Microsoft Office i Excela
dobra organizacja pracy
sumienność i zaangażowanie

operatywność

Przedstawiciel handlowy

aktywne pozyskiwanie klientów ( branża elektryczna
realizacja planu sprzedażowego i raportowanie.

Wymagania:

znajomość branży elektrycznej- warunek konieczny.
doświadczenie w handlu
silna motywacja do osiągania założonych celów
umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
dobra organizacja pracy, elastyczność i mobilność
wysoka kultura osobista

Aplikacje z nazwą stanowiska w tytule należy wysłać na adres:

pinocy@meskon.pl